Skip to content Skip to footer
nasze jachty

Bavaria C45

Wydłużony kadłub z trzema dużymi oknami, długi pas okienny, wąska nadbudówka – to nowa sylwetka Bavarii. Ten jacht wyznacza zupełnie nowy, świeży ton w segmencie 45-stopowych jachtów żaglowych. To grupa jachtów bardzo poszukiwanych do czarteru – w czterech kabinach wygodne zakwaterowanie znajduje 8-osobowa załoga. Jeśli żeglujemy w większym gronie, możemy wybrać Bavarię C45 w rozkładanym spaniem w mesie, albo wersję z piątą kabiną, wtedy w miejsce dużej łazienki wstawiony jest moduł kabiny z piętrowymi kojami.

BAVARIA C45 oferuje z jednej strony świetne osiągi żeglarskie, a z drugiej bezpieczną żeglugę. Są dwa koła sterowa i z każdego stanowiska sternika jest doskonały widok na cały sprzęt nawigacyjny, żagle i wodę przed dziobem jachtu.Układ pokładu jest również przejrzysty i uporządkowany. Wszystkie fały i szoty na żagle biegną do rufy wewnątrz nadbudówki. Jeśli chodzi o osiągi żeglarskie, jacht ten jest bezpieczny nawet w trudnych warunkach. BAVARIA C45 reaguje na każdy ruch steru pod żaglami i podczas manewrów w porcie.

Przejrzysty design dominuje w BAVARII C45. Wszystkie włazy są wpuszczone w pokład i zapewniają idealne oświetlenie i wentylację. Pokład, po którym można chodzić, i nadbudówka są równe, bez stopni ani krawędzi. Kokpit podzielony jest na dwie części: żeglarską i wypoczynkową. Wszystko zostało zaprojektowane w jednym celu: zapewnić wszystkim na pokładzie idealny czas wakacji – jak przystało na mały superjacht.

WYNAJMIJ JACHT

Marzysz o przygodzie życia?

N.I.E Z0333376L
Avenida Neptuno 15
46710 Daimus
Spain

Royal Sailing Charter

 

Telefon
ES +34621120698
DE +4915731582857
PL +48692450986

Wynajmij już dzisiaj
Przeżyj przygodę życia

Royal Sailing Charter © All Rights Reserved.